Jangan Jadi Mangsa Scam Pinjaman Peribadi!

Jangan Jadi Mangsa Scam Pinjaman Peribadi!

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 276 total)
  • Author
    Mia
    Guest

Vivian yap +60 14 7947 315 ni no dier ye? Sy bln lepas kene. 2600 terbang. Under MBSEasy loan

Menyesal
    Guest

Lepas report polis, mereka ganggu tak?

Ghafar
    Guest

Adakah syarikatR&b easy loan sdn bhd penipu. Sebab adalh lein sesawang

hafiz
    Guest

mntx tlg wassap saya ye 0133699157

Anonymous
    Guest

so apa jd lepas tu?

Mimiy
    Guest

Credit solution financiagensy ke tuan…

Rowell Dunggi
    Guest

Saya juga sekarang sedang mencari dana RM880. atas alasan mereka.. Jamin diri sendiri kena bayar RM880 kecuali ada penjamin.. tapi pada mulanya tiada sebarang cas.. nasib saya terbaca komen ini.

Rowell Dunggi
    Guest

saya telah memberi data2 peribadi dan Statement bank kepada mereka dan kononnya telah lulus.. Sekarang ni dia suruh settle 880.00 baru masuk pinjaman saya.. saya suda mula sangsi.. rupa2nya.. sesuatu yang kurang baik.. Tq atas info semua.

Nashrul
    Guest

Saya pun telah buat pembayaran sebanyak 800 perhhh. Tu duit yang ada.
    And lepas tu dia suruh lagi untuk pinjaman. Punya 8 bulan. Mintak sampai 2416
    Abis colect dengan member member
    And saya mintak tangguh sampai dua hari. Kepada semua yang nak loan hati hati. Sekarang banyak scam yang kene orang melayu. Kalau nak buat loan pasti kan jumpa depan depan.

Nashrul
    Guest

Bahaya saya sekarang pun tengah deal. Boleh bagi tahu macam mana dia suruh a -z. Bagi tahu lah. Orang orang melayu pls

Nashrul
    Guest

Bahaya. Boss

Anonymous
    Guest

Ishh nasib nampak msg ni saya duk cari btol ke tak sbb cara dia cakap baik sgt and mcm membantu nasib saya godek2 google and tanya kawan So saya tros ckp family tak bg pinjam sblm sempat bg details ic, bil air bil api apa sume..dia mcm ok je harap2 takda apa

Yang muskil
    Guest

Saya ada buat apply online pinjaman peribadi, skrng persoalan nya saya dah bayar 3100,pertama 570 untuk payment bulanan 3bulan,pas tu
    Bayar 1080 untuk insuran pastu bayar 1500 untuk aktifkan akaun tapi borang saya dah sign, dan ic cina yg call sya ni saya dah ambik klu betul alhamdulilah kalau scammer bukan nak kurang hutang mnambah hutang free free

yaya
    Guest

saya pun baru lepas kena dgn syarikat haruan wira .. nseb saya xbayar mmg xad duit .. kalau kita ni ada duit mmg xla nk buat loan kn

MUHAMMAD FARIS NAIM B. SALMAN
    Guest

Syarikat easy loan tu keee ???

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 276 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Login Register