Adakah Anda Pinjam Daripada Syarikat Peminjam Sah?

Adakah Anda Pinjam Daripada Syarikat Peminjam Sah?

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 138 total)
  • Author
    Kamarul
    Guest

Hi, saya ada memohon personal dan diluluskan.. Tetapi dia minta saya bayar RM600 untuk membuka Loan Account.. Dan dipulangkan semula bersama Loan.. Saya ingin meminta pandangan, adakah ini penipuan ?

Anonymous
    Guest

Haa sy br nsk buat pinjaman ngn indera jaya ni.. Tp die suruh stanby rm 1020 untuk proses bukak acc baru untuk kluarkan duit pinjaman tu.. Alamat die kat belah peneng tu… Tp sy belum buat ape 2 bayaran lg la…

Nurul
    Guest

Bagaimana kmu buat laporan polis adakah duit itu kembali

Anonymous
    Guest

Finance double pun penipu juga… Sudh sign agreement p duit blom masuk2 mula 200 lepas byar insurance takaful & etiqa 590 lepas account safety rm1200 pun x cukup lepas tu minta lgi rm900 utk 3 helai bank statement… Smpai skrg blon ada duit.. Syarikat ini jgn d perdaya lagi

rosli
    Guest

nk tanya ada tak yg pernah bt pinjaman dgn syarikat puncak unggul management di ulu tiram..tolong bg infor klu ada sape2 yg pernah bt long dgn company ni..

Anonymous
    Guest

Then dapat tak duitnya en?

Aly
    Guest

Saya rasa yasa telah ditipu oleh syarikat Lee cheng credit sdn bhd (34941-P) mula mula minta RM1000 pastu proses RM6000 pulak pastu dia kata kurang RM1500 , saya paid RM 2500 lepas tu dia minta duit lagi RM1500 lagi … saya rasa pengawai cindy dan ejen vivian tu dah tipu saya.

Anonymous
    Guest

jangan dia dah tipu saya

Anonymous
    Guest

jangan bank in macam saya terkena hangus RM2500

anita
    Guest

saya kena tipu oleh syarikat Lee cheng credit sdn bhd (34941-P) minta pembayaran RM2500) lepas paid dia minta lagi duit Rm1500 utk buka akaun pula, saya tak paid sebab rasa sudah tertipu.

Anonymous
    Guest

jangan buat,saya kena tipu oleh syarikat Lee cheng credit sdn bhd (34941-P) minta pembayaran RM2500) lepas paid dia minta lagi duit Rm1500 utk buka akaun pula, saya tak paid sebab rasa sudah tertipu.

Sofyan
    Guest

Jd mcm mna sis berurusan dgn indera jaya mngement? Loan dpt kah atau kena tipu jgk? Sbb sy pun ada apply dgn indera jaya ni..

Fakhri Syakirin
    Guest

Saya nak tanya price solution ni ah long ke?bagaimana selesaikan dengan syarikat ini?ada bayaran tambahan sampai 2000 saya habis

Nurani
    Guest

saya dah banya kali di tipu oleh syarikat pinjaman berlesen..saya check di web KPKT semua syarikat itu berdaftar dengan KPKT sebagai firma dan lesen juga masih aktif tapi saya tetap di tipu..semua pinjaman yang nak di buat mesti di kenakan bayaran dahulu.surat writ,performance payment,macam macam lagi..mana nak tahu pinjaman yang betul betul jika yang register di kpkt juga menipu. saya sangat perlukan pinjaman.

Adila
    Guest

Baru ni sy ada buat pinjaman..katanya syarikatnya adalah berdftar dgn kpkt…loan da lulus tp dia minta rm250 utk byrn insurans katanya…ada kah ini penipuan atau tidak…

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 138 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Login Register